Úvodem


     Zabýváme se vedením účetnictví a daňové evidence především středním a malým firmám a živnostníkům. Pro Prahu a okolí jsme dobře dostupní MHD i automobilem, jelikož parkování u nás není problematické. Ekonomické vzdělání a bohatá praxe v oblasti účetnictví, finančního řízení a daní nám přinesly bohaté zkušenosti s kompletním vedením účetnictví, daňové evidence, mzdové evidence a účetním poradenstvím.Ing. Jana Velebilová

     Po vystudování VŠE Praha obor Účetnictví a finanční řízení podniku jsem pracovala na finančním úřadě. Po roce praxe ve státním sektoru jsem přešla do oblasti soukromé, kde jsem ve střední firmě vybudovala samostatnou účtárnu a postupně se z hlavní účetní vypracovala na finanční ředitelku. Tuto pozici jsem z rodinných důvodů opustila pro její časovou náročnost po 5 letech. Potom jsem působila jako metodik a vedoucí účetního oddělení v podniku zahraničního obchodu, kde jsem mimo jiné získala zkušenosti s kontrolingem. Následně jsem se osamostatnila a založila vlastní účetní firmu, která funguje již dvanáct let.

Andrea Šopejstalová

     Po intenzivním studiu účetnictví jsem nastoupila do firmy jako účetní, kde jsem své znalosti poprvé uplatnila v praxi. Posléze jsem pracovala osm let ve velké nadnárodní společnosti, kde jsem měla plně na starosti několik samostatných subjektů. Další bohaté zkušenosti jsem získala při práci v auditorských firmách, kde jsem se kromě běžného vedení účetnictví podílela i na auditech a kontrolách účetnictví klientů. Poslední zkušeností v zaměstnání byla pozice hlavní účetní ve společnosti se zahraniční účastí.